ساکنان دریا پس از مدتی صدای امواج را نمیشنوند...چه تلخ است قصه عادت.... از كسي كه دوسش داري ساده دست نكش. چون بعد رفتنش اينقدر قلب و ذهنت پر خاطرات ميشه كه نميتوني قلب و ذهنتو به ديگري بدي...! اينجا زمين است ورسم انسانهايش عجيب..!
اينجاگم كه ميشوي بجاي اينكه دنبالت بگردندفراموشت ميكنند حکم فراموش کردنت رو اوردند اما به یاد خنده هایت امضا نکردم یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتیه خودم که اینقدر تحمل داشتم . . .... سلام دوستان خوبم حالتون خوبه امیدوارم بتونم در این سایت مطالبی رو براتون بیان کنم که واقعا ارزش خوندن داشته باشن و بتونم کمکی به دوستان و عزیزان خودم داشته باشم راستی از دوستان عزیزم می خوام وقتی پیامی رو برام گذاشتن حتما ادرس سایت یا وبلاگ خودشون رو برام بذارن تا منم بتونم به اونها سری بزنم و از مطالبشون استفاده کنم حد امکان هم خصوصی نذارید با تشکر فراوان مدیر وبلاگ دانستنیهای بانوان

دانستنیهای بانوان - آموزش نحوه تحریک جنسی زنان


دانستنیهای بانوان

آموزش نحوه تحریک جنسی زنان

اولین نکته در تحریک جنسی زنان حوصله و علاقه است. شاید بعضی خانم ها دیر تحریک شوند، اما هرچه بیشتر عشق بازی انجام شود زن بیشتر آماده شده و عمل نزدیکی برای هر دو لذت بیشتری خواهد داشت. اما نه آنقدر طولانی که خانم شما خسته شود.


همچنین عشق بازی که از نام آن بر می آید باید با عشق باشد، خانم ها به راحتی می توانند بفهمند که ماساژ و کارهای قبل از نزدیکی از روی هوس است یا عشق، البته نمی توان گفت که عشق بازی باید حتما از روی عشق باشد و هوس نقشی در آن ندارد. اما هوسی که با عشق آمیخته باشد لذت زیادی به خانم شما خواهد داد.


اکثر خانم ها عاشق لب گرفتن هستند. سعی کنید از بغل شروع کنید و سپس لب گرفتن رو دومین کار خود قرار بدید، همزمان که این کار را می کنید خانم خود را سفت بغل کنید. اکثر خانم ها از لب گرفتن عاشقانه و رمانتیک خوششان می اید اما شاید بعضی از زنان دوست داشته باشند که تند یا حتی وحشیانه لبهایشان خورده شود. منظور از خوردن لب، لیس زدن آن، مالش آن با لب و ... است.


ماساژ سینه را 99% از زنان می پسندند و بعد از ماساژ آلت تناسلی لذت بخش ترین نقطه بدن آنها در هنگام مالش و ماساژ است. کمی فشار، گازهای کوچک و ناخنک کشیدن یواش نیز می تواند به آنها لذت بدهد. با زبان و دست می توانید سینه خانم خود را مالش و ماساژ دهید و لیس بزنید. قبل از در آوردن سوتین نیز اگر سینه خانم خود را از روی سوتین مالش و فشار دهید سپس به سرعت سوتین او را در بیاورید حس خوبی به خانم خود داده اید. سعی کنید همیشه طوری جلوه دهید که برای عشق بازی و نزدکی با او شور و علاقه دارید.


لیس زدن و حس کردن زیر گردن، گونه، گوش و پشت گردن نیز برای خانم ها لذت بخش است. همیشه سعی کنید پشت گردن خانم خود را به اهستگی لمس کنید و با لبان خود آن را بوس و لمس کنید. اعضای عزیز گروه همدمان، گازهای کوچک از گونه و مکیدن آن را فراموش نکنید.


مالش بازو، شکم و ران هم برای زنان لذت بخش است. زبان خود را به آهستگی روی شکم و بقیه نقاط بدن وی بکشید، با کشیدن لب روی بدن زن به طور عاشقانه و آهسته به او می فهمانید که دوستش دارید.


همزمان با کارهایی که انجام می دهید می توانید دست خود را در موهای خانمتان فرو کنید و موهای او را نوازش کنید، با سینه او بازی کنید، در چشمانش نگاه کنید، حرف های عاشقانه را هم هیچوقت فراموش نکنید.


آماده سازی جهاز جنسی زن از کارهای مهمی است که باید انجام دهید. توضیح این مورد به طور عمومی زیاد قشنگ نیست.


در نهایت این نکته رو فراموش نکنید که خانم ها با هم فرق دارند و بعضی از آنان حالت استثنا دارند و شاید مواردی که من گفتم برا آنها لذت بخش نباشد. مثلا شاید خانمی عشق بازی خشن دوست داشته باشد و از نوع رمانتیک آن لذت نبرد. پس سعی کنید در چند یا چندین رابطه اول همسر خود را خوب بشناسید.

نوشته شده در پنجشنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۱ ساعت 15:58 دوست دارتون مامانی|


آخرين به جا مانده
» نشانه های اینکه در یک ارتباط عاشقانه اشتباه هستید
» معمای سربسته در مورد مسائل جنسی خانم ها ارگاسم و انزال آنان است
» اسراری که آقایان باید درباره ارضای جنسی خانمها بدانند
» نحوه لیسیدن آلت تناسلی زن + آموزشی
» درد در نخستین رابطه زناشویی در شب زفاف
» خروج ناخواسته منی شبانه (جنوب شدن در شب)
» روش پسر دار شدن خانمهای باردار
» نکاتی برای داشتن ابروانی زیبا
» راه حلی یرای کسانی که بدنشان بو می دهد
» لطفا مامانٍ دخترخانم ها بخوانند!

Design By : RoozGozar.com